השכרת סוכות אבלים-הכבוד האחרון שתחלקו ליקירכם.

 

 

 

חשוב לחלוק כבוד לאבל על אדם שנפטר, גם מבחינה פסיכולוגית, כדאי להיפרד ממנו בצורה מכובדת ומכבדת, מה שגם מקל מאוד על הצער של המוות.

 

למרות שזה לא אירוע משמח בכלל, שבעה היא בהחלט אירוע שמגיעים אליו אורחים ולמרות הנסיבות המעציבות, יש לארח אותם בצורה מכבדת ולא מזלזלת, לכן, אם הגעתם למקום הזה, ואתם צריכים לדעת איך מארגנים אירוע כזה של שבעה ואיפה מארחים אותם, חשוב שתדעו שלסוכות אבלים מחירים בהפרשים גדולים בהתאם לגודל ולאיכות הייצור שלהם, שנייה לפני שאתם יוצאים ללוות את הנפטר בדרכו האחרונה, בררו על השכרת סוכות אבלים.

 

אוהלי אבלים להשכרה

 השכרת אוהלים לשבעה

 

 

כמה דברים שצריך לקחת בחשבון לפני השכרת סוכות אבלים:

 

 

אמנם להשכרת סוכות אבלים מחירים יחסית גבוהים, אולם הם מספקים למשפחה שיושבת שבעה כמה וכמה תנאים שחשובים בעת שיושבים שבעה, ראשית כל סוכת אבלים מזמינה מנחמים רבים שמספרים בשבח הנפטר ומעלים את נשמתו, התנחומים אף מחזקים ומעודדים את בני המשפחה, נוסף על כך, אירוח וכיבוד של אורחים רבים יוצר לכלוך וחוסר סדר, קל יותר להשאיר את המהומה בסוכה ולא להכניס אותה לתוך בית האבלים.

אם המשפחה שיושב שבעה היא משפחה דתית, הם ירצו לשבת סוכות נפרדות, קשה לארגן ישיבה נפרדת בבית הנפטר, לסוכות אבלים מחירים לא גבוהים שיאפשרו לשכור סוכה עם אפשרות להפרדה ושתי כניסות, או אפילו שני סוכות אבלים במחירים נמוכים יותר יחסית.

פעמים רבות מהווה הסוכה כעין בית – כנסת שמתקיימים בו תפילות ושיעורי תורה לזכרו של הנפטר, קל יותר לארגן את אלו בלי לגרום להפרעות על ידי השכרת סוכות אבלים.
 

השכרת סוכות אבלים

כאשר אדם יקר לליבנו נפטר אין נו את האנרגיות לדאוג לפרטים הטכניים מסביב, לכן השכרת סוכות אבלים על ידי חברה שדואגת ומתמצאת בתחום האבלות תקל על האבלים, זאת למרות העובדה שלסוכות אבלים מחירים מתחשבים ולא גבוהים.

 

נסיבות לא משמחות גרמו לכם לחפש אחר השכרת סוכות אבלים, להשכרת סוכות אבלים מחירים בטווח רחב, אין הרבה זמן וכסף כדי להשקיע בהשכרת סוכות אבלים, השתדלו לקבל מבעלי ניסיון בתחום.

השכרת סוכות אבלים בשלל סוגים החל מ899 שקלים