איך מארגנים אוהלי אבלים להשכרה בזול?

 

בין כל ההוצאות הכרוכות בארגון ימי השבעה, חבל לשלם מחיר מופרז על אוהל כשאפשר למצוא אוהלי אבלים להשכרה בזול.

אחת המשימות הראשונות שיש לבצע לאחר שאדם קרוב נפטר, היא לארגן מקום מתאים לימי השבעה. משפחות רבות בוחרות לשכור אוהל אבלים, אולם, לצערנו רבות ההוצאות הכרוכות בארגון ההלוויה, המזון, השתייה והציוד הנלווה לימי השבעה, ולכן כדאי לדעת היכן ניתן למצוא אוהלי אבלים להשכרה בזול.

 

אוהלי אבלים להשכרה

 השכרת אוהלים לשבעה


מהיכן ניתן להזמין אוהלי אבלים להשכרה בזול?
 

נדמה שלא ראוי להפוך את שירותי השכרת אוהלי אבלים לעסק רווחי, מכיוון שיש כאן צער רב של המשפחה. אך מנגד אי אפשר להתעלם מכך שלחברות ההשכרה יש הוצאות רבות הקשורות ברכישת סוגים שונים של אוהלים, התחזוקה השוטפת והשירות ללקוחות השונים. עם זאת, בהחלט ניתן למצוא אוהלי אבלים להשכרה בזול, אם יודעים היכן ומה לחפש.

הדרך הראשונה היא לחפש חברה שאצלה אוהלי אבלים להשכרה בזול זה מוטו. חברות כאלו מבינות את המצב העדין בו נתונה המשפחה, ולכן מלכתחילה הן מפרסמות אוהלי אבלים להשכרה בזול, כדי להקל במעט על ההוצאות של המשפחה ועל הצער.  באזורים מסוימים בארץ אפשר למצוא גם ארגונים וגמ"חים המציעים אוהלי אבלים להשכרה בזול, בתור חסד.
 

הדרך השנייה למצוא אוהלי אבלים להשכרה בזול, היא לבדוק איזה גודל אוהל אתם צריכים. בחברות ההשכרה תוכלו למצוא אוהלים בגדלים שונים ולמרות שאוהל גדול ומרווח נראה אולי כהצעה מפתה, חבל לשלם מחיר גבוה אם אין לכם צורך אמתי בגודל כזה. כדי לקבל הצעה לגודל אוהל שיתאים לכם ויהיה נוח, תוכלו להתייעץ עם נציג השירות של חברת ההשכרה, ולאחר מכן כדאי להשוות להצעות מחיר של חברות אחרות בכדי לראות היכן הכי משתלם להזמין אוהלי אבלים להשכרה בזול.
 

השכרת סוכות אבלים


הדרך השלישית למציאת אוהלי אבלים להשכרה בזול, היא דרך חברות המציעות מחיר אחיד לכל ימי השבעה ולא מחיר יומי. בחברות כאלו תוכלו להשיג אוהלי אבלים להשכרה בזול באופן משמעותי ביחס להצעת מחיר מחברות אחרות המשכירות פר יום.

כדאי גם להסתכל על התמונה הגדולה ולראות האם נדרש ציוד נוסף לימי השבעה ואם כן, למצוא חברה המציעה אוהלי אבלים להשכרה בזול בחבילה הכוללת גם ציוד משלים.

השכרת סוכות אבלים בשלל סוגים החל מ899 שקלים בזול