אוהלי PVC  מחיר - היתרונות של אוהלי PVC

כשמדברים על היתרונות הרבים שיש לאוהלי PVC  מחיר אטרקטיבי הוא רק אחד היתרונות
אוהלי PVC  אלו אוהלים המשמשים בעיקר לאירועים, ושמם של אוהלים אלו מגיע מסוג היריעות הנמתחות על גבי הקונסטרוקציה. יריעות אלו עשויות מבד PVC, אשר זכה לפופולריות רבה בשל יתרונותיו הרבים. כאמור, כשמדובר באוהלי PVC  מחיר אטרקטיבי הוא רק חלק מהסיפור.

 

אוהלי PVC למכירה

 אוהלים למכירה

 

 

אילו עוד יתרונות יש באוהלי PVC  מחיר ?


כשבודקים את העלויות של סוגי האוהלים השונים, אפשר להיווכח בכך יש פערים גדולים יחסית בין אוהלי PVC  לאוהלים אחרים. באוהלי PVC  מחיר הקנייה יכול להגיע לאלפי ואף עשרות שקלים, בהתאם לגודל האוהל ומידותיו, בעוד שבאוהלים העשויים בד לייקרה או בדים אחרים המחירים נמוכים יותר. עם זאת, חשוב להבין שבאוהלי PVC  מחיר גבוה הוא סימן לאיכות האוהל, ולכן המחירים נחשבים לאטרקטיביים ביחס לתמורה המתקבלת.

יריעות PVC  נחשבות לאיכותיות מאד, ולכן הן מתאימות לשמש לאוהלי ענק לאירועים. את התווית האיכותית של יריעות אלו אפשר לייחס ליתרונות הרבים שיש ל-PVC, כאשר הראשון הוא שמדובר בסוג בד העמיד בפני רוחות, וכך אפשר לשבת בתוך האוהל גם אם בחוץ נושבות רוחות ערות, ללא דאגה. יתרון נוסף הוא שבד זה אינו חדיר לנוזלים, ולכן הוא מעולה לאירועים המתקיימים בעונת החורף, כשאין צורך לדאוג האם יטפטף במהלך האירוע או לא. כך או כך, כשבוחרים באוהלי PVC  לא צריך לדאוג שהאורחים יירטבו.

 


עוד יתרון שיש לאוהלי PVC מחיר

 הוא שמדובר בבדים עמידים לאורך זמן, ולכן כשצריך אוהלים לשימושים חוזרים ונשנים, אלו יריעות הבד המתאימות ביותר. גם לאחר שנים אפשר להקים את האוהל ולראות כיצד הוא שמר על איכותו הגבוהה וצורתו המקורית, ללא בלאי גבוה.

אך בכך לא מסתכמים יתרונותיו של ה-PVC  ויש לו יתרונות נוספים. אם ציינו קודם שבאוהלי PVC  מחיר להשכרה או למכירה נחשב לגבוה ביחס לאוהלים אחרים, הרי שכעת מתבהרת הסיבה. בדי הPVC  ניתנים למתיחה כך שאפשר לעצב באמצעותם גגות ואמצעי הצללה בצורות שונות, ובאותה הזדמנות גם לאפשר כניסה מקסימלית של אור לתוך האוהל, ללא שימוש באמצעי תאורה חיצוניים. כמו כן, למרות שמתאפשרת כניסת אור, הרי שבד זה מכיל מסנן קרינה נגד השמש ובכך מגן על השוהים תחתיו גם בימים חמים במיוחד.


 

אוהלים למכירה בזול

כשלמדים על היתרונות הרבים מבינים מדוע באוהלי PVC  מחיר הוא רק חלק מהקריטריונים, ולמרות שהסכומים יקרים יותר ביחס לבדים אחרים, הם מצדיקים את העמידות של אוהלים אלו ויכולתם לשמש למשך שנים רבות, בכל מזג אוויר.

אוהלי PVC מחיר בשלל סוגים החל ₪1,640