השכרת אוהלים 

חופשה, אירוע או טיול כל אחד מאלו היא סיבה טובה על מנת לשכור אוהל. אוהלים להשכרה ניתן למצוא בחנויות אשר מתמחות בציוד מסוג זה. כאשר אנו מחפשים השכרת אוהלים נוכל לעשות שימוש ברשת האינטרנט ולנסות לגלות אתרים של חברות שעוסקות בתחום. לא כל חברה שנפנה אליה תוכל לספק לנו את האוהל הדרוש וכדאי לפנות רק לחברות בעלות וותק וניסיון רב.

 

אוהלים להשכרה

 השכרת אוהל  

השכרת אוהלים כרוכה בהבנה של הצרכים השונים שלנו. כל אוהל מתאים למטרה אחרת ובחירה באוהל לא מתאים עשויה לגרום לעוגמת נפש ואפילו לגרום לבעיות במהלך האירוע שלנו. אוהלים להשכרה מתחלקים לכמה קטגוריות שכל אחת מהם תתאים לתחום מסוים.
 

אילו סוגי אוהלים ישנם
כאמור ישנם סוגים שונים של אוהלים ומוטב לבחור באוהל המתאחים ביותר שיספק את הצרכים שלכם:אוהלים לאירועים יכולים להיות בגדלים שונים בהתאם למספר המשתתפים באירוע. אם מדובר על אירוע של כמה עשרות אנשים אז ניתן להסתפק באוהל קטן יחסית. במידה ומדובר על אירוע גדול יותר אז ניתן להצטייד באוהלי ענק. אוהלים להשכרה הם עמידים מאוד וניתן לסמוך עליהם בכל מזג אוויר. 

אם מדובר על אוהל אבלים אז ישנה משמעות לרמת האינטימיות שתושג. אוהלי שבעה גם הם יכולים להיות גדולים מאוד וניתן להשיג גם אוהלים קטנים ואינטימיים. 

השכרת אוהלים תלויה גם בעמידות שלהם ולא כל האוהלים הם בעלי כושר עמידות רב. מומלץ לבחור רק בחברת אוהלים להשכרה אוהלים שעשויים מבד ברזנט חזק ושהשלד שלהם עשוי מברזל חזק ומגלוון שלא מחליד. 

רמת האטימות היא חשובה מאוד בעיקר אם מדובר על עונת החורף. כדאי לוודא שמי שמוכר לכם את האוהל אכן בודק שמדובר על אוהל אטום כך שלא תתרחש כל עוגמת נפש. 

השכרת אוהלים בעונת הקיץ היא יותר מאתגרת שכן בעונה זו ישנם אירועים רבים ולכן לא בטוח שיהיה לכם אוהלים להשכרה פנויים. השיטה היא לפנות בזמן ולא לחכות לרגע האחרון. 
 

 אוהלים להשכרה בזול

השכרת אוהלים שנעשית בצורה נכונה תחסוך לכם זמן רב וכסף וגם האירוע שלכם יתקיים על הצד הטוב ביותר. 

אוהלים להשכרה בצפון שלל סוגים החל מ899 שקלים