5 דרכים להתעשר באמצעות אוהלים למכירה

לפעמים רכישת אוהל, הינה עסקה משתלמת. אנשי עסקים מוכשרים, יכולים לפתוח עסק באמצעות אוהלים למכירה. באמצעות ניהול נכון של העסק, ניתן להרוויח כסף ולהתעשר. לכל אחד מסוגי הרווח שנפרט בכתבה זו, ייקח זמן בשיווק ופרסום של העסק. אולם, כאשר יזרמו לקוחות אשר ישלמו, ההשקעה שהשקיע בעל העסק באוהל, תחזיר את עצמה תוך כמה חודשים. 

 

אוהלים למכירה

 אוהלים לרכישה

 

1.הפיכת אוהל למסעדה:

מסעדות רבות, מרחיבות את שטחן באמצעות הוספת אוהל מחוץ לשטח המסעדה. כך, מרוויח בעל המסעדה שטח נוסף לעסק. הקמת האוהל בחצר המסעדה, דורשת אישור רשויות. ישנם יזמים אשר ירכשו אוהל, ובו יפתחו מסעדה בשטח פתוח. כאשר עצבים אוהל כמסעדה, יש להקפיד על תאורה מתאימה, שולחנות וכסאות ייצוגיים ומכובדים, ומקום נגיש.

 

 

2.הפיכת אוהל לגן אירועים:

בגני אירועים, ישנם אוהלי ענק, לצד גן יפה. בימות החורף, עורכים את החתונה בתוך האוהל. בימות הקיץ, עורכים את החתונה בגינה. לרוב, אוהלים אלו שקופים, על מנת שיהיה ניתן לראות את הגשם היורד על האוהל. חשוב לעצב בצורה יפה ומרשימה את הגינה שמסביב לאוהל. 

 

 

3.השכרת אוהלים:

דרך בה יזם יכול להרוויח כסף, היא לרכוש אוהלים בשביל להשכיר לאחרים את האוהל. כדאי לכל יזם המקים חברה של השכרת אוהלים בסגנון בדואי, להצטייד בכמה סוגים וגדלים של אוהלים. מומלץ ליזם להחזיק אוהל לכל מטרה. ההשקעה של אוהלים למכירה, תחזיר את עצמה לאחר כמה חודשים של השכרת אוהלים. 

 

מכירת אוהלים לאירועים

4.יצירת מתחם תיירות נוסח אוהל בדואי:

ניתן ליצור מתחם תיירות בעל אווירה ייחודית, באמצעות הכנסת אוהל בדואי למתחם. אפשר באמצעות שחקנים מחופשים, תלבושת, והפעלה מתאימה, להכניס את כל המשפחה לאווירה של אוהל בדואי.  חשוב להכין אוכל בסגנון בדואי, ולארגן ערכות קפה, ואוכל כשר בסגנון בדואי.                                                                                         

5.השכרת אוהל בדואי:

לא חייבים לרכוש אוהלים למכירה בסגנון בדואי, על מנת לבנות מתחם תיירות. ניתן לרכוש אוהל בדואי, על מנת להשכיר את האוהל לקבוצות שונות, הרוצות לערוך פעילות בסגנון בדואי. היזם מעסיק בחורים המרכיבים ומפרקים את האוהל. כדאי לקנות אוהלים בדואים בגדלים שונים.

 

מכירת אוהלים בשלל סוגים החל מ1899 שקלים