השכרת אוהלי אבלים- כמה דברים שכדאי שתדעו טרם בחירתכם בהשכרת אוהל אבלים

השכרת אוהלי אבלים זהו הפתרון האולטימטיבי עבור משפחות שיושבות שבעה על אדם שנפטר, רגע לפני שתבחרו באפשרות של השכרת אוהלי אבלים חשוב שתדעו מספר דברים.
 

לפי היהדות המשפחה הקרובה צריכה לשבת שבוע ימים על הנפטר ולנהוג מנהגי אבלות. ההלכה לא מקצה מקום מיוחד שמותר לשבת רק בו שבעה, אלא מאפשרת לשבת בכל מקום, אך מפאת בעיית המקום והנוחות משפחות רבות בוחרות באפשרות של השכרת אוהלי אבלים. במצב כזה מומלץ לפנות כמה שיותר מהר לחברת השכרת אוהלי אבלים ולהזמין אוהל בגודל מתאים במהירות האפשרית על מנת שהאבלים יוכלו לשבת שבעה בזמן.

 

השכרת סוכות אבלים ,השכרת אוהלי אבלים

  השכרת סוכות אבלים ,השכרת אוהלי אבלים

 

 

דברים נוספים שחשוב שתדעו על השכרת אוהלי אבלים

בדרך כלל חברות של השכרת אוהלי אבלים מודעות למצב הרגיש של המשפחה, זמינות בכל שעות היום ורגישות למצב העדין שהמשפחה נמצאת בו. חלק מהחברות מפרסמות מספר פלאפון של אחד הנציגים על מנת שיוכל לתת לכם מענה בכל שעות היום ולהזמין אוהל להשכרה.

 

 

                 

דבר נוסף שחשוב לציין- אם התקשרתם לחברה של השכרת אוהלי אבלים, אך מסיבות שונות אין בידם אפשרות לשלוח אליכם אוהל מתאים בזמן שאתם צריכים תוכלו להתקשר לחברה שמשכירה ציוד שונה לאירועים ותבקשו אוהל לאירועים, תסבירו את המצב הרגיש ותציינו שאתם מעוניינים להשתמש באוהל לאבלים המעוניינים במקום גדול מספיק שיהיה נוחים לאבלים והן למנחמים, בסופו של דבר זה אותו האוהל כך שאין סיכוי שתישארו ללא אוהל. זו הזדמנות טובה להשוות בין ההצעות ולהשיג את ההצעה המשתלמת ביותר עבורכם.

 

דבר נוסף וחשוב הוא המקום בו בחרתם להקים את אוהל האבלים. תוודאו עם החברה של השכרת אוהלי אבלים שישלחו את האוהל לכתובת הרצויה, נוסף לכך בדקו כי קיים שטח מספיק גדול עם קרקע ישרה שיוכל להכיל את גודלו של האוהל. אם הקרקע לא ישרה זה עלול לפגוע רבות בנוחות שלכם, נוסף לכך לשוב מאוד לשים לב שמיקום האוהל לא מפריע במעבר לבניין על מנת שלא תפריעו לשכנים.
 

 

השכרת סוכות אבלים ,השכרת אוהלי אבלים

 

 דבר אחרון, מומלץ לסגור את התשלום עם החברה של השכרת אוהלי אבלים מראש, משום שבדרך כלל תשלום לשבוע משתלם יותר מתשלום יומי. 

השכרת אוהלים לאירועים שלל סוגים החל מ899 שקלים