אוהלים לאירועים

חוגגים אירועים תחת כיפת השמיים

אירועים הם תמיד דבר כיף ומרגש. בין אם מדובר באירוע קטן כמו חגיגת יום הולדת משפחתית או אירוע גדול עם הבה משתתפים, כמו חתונה. אפילו כאשר אנו מוזמנים לאירוע עסקי מטעם העבודה אנו מתארגנים ומתגנדרים לקראתו, כי מי לא אוהב אירועים? אבל כדי לארגן את האירוע המושלם, אנו זקוקים לאוהלים לאירועים איכותיים. 


 

אוהלים להשכרה מחיר

 אוהלים לאירועים

 

טרנד השכרת אוהלים לאירועים

כאשר אנו מקבלים הזמנה להשתתף באירוע של בן משפחה או חבר קרוב, אנו מיד ניגשים לבדוק היכן האירוע עתיד להתקיים – כמובן לאחר שהעפנו מבט על התאריך של האירוע. מיקומו של האירוע הוא דבר קריטי, לרוב אנו מעדיפים שהאירוע יתקיים בחוץ או במתחם סגור שממוקם בשטח פתוח.
 

טרנד שהחל לצבור תאוצה בשנים האחרונות בתחום האירועים הוא אוהלים לאירועים. כאשר עורכים מסיבה באוהלים לאירועים, כל האורחים מיידית מרגישים באווירה הנעימה והפסטורלית השוררת סביבם. אירוע שמתקיים תחת כיפת השמיים הוא עדיף בהרבה מאשר אירוע במתחם סגור בין 4 קירות.

 

 

השכרת אוהלים לאירועים שונים ומגוונים

ניתן להשכיר אוהלים לאירועים לכל מטרה ולכל אירוע. בין אם הנכם מעוניינים להשכיר אוהלים לאירועים קטנים וגם גדולים. ניתן להזמין את הגודל הרצוי בהתאם למספר המשתתפים באירוע.

 

אלו מספר דוגמאות לאירועים מומלצים בחיק הטבע עם אוהלים לאירועים: 

מסיבות כיתה– כאשר מקיימים אירוע עם הרבה ילדים, מדובר באירוע רעשני באופן טבעי. ילדים מאוד נהנים ממסיבות ולכן הם מרגישים כיף ושחרור, צוחקים וצועקים. אם אתם תכננים לערוך מסיבת כיתה לילדכם האהוב, חשבו לערוך את המסיבה באמצעות השכרת אוהלים לאירועים. כך יוכלו להבטיח שקט ושלווה לשכנים ומצד שני הנאה גדולה לכל הילדים.


מסיבת קריוקי– מסיבת קריוקי היא חגיגת חובה בכל בית! במיוחד כאשר מגיע סוף השבוע, זו לחלוטין סיבה למסיבה יחד עם כל המשפחה. תוכלו לערוך מסיבת קריוקי שווה במיוחד באמצעות שירות אוהלים לאירועים, בחרו לוקיישן בטבע הפתוח שם תוכלו לערוך את המסיבה ולשיר בקולי קולות בלי להפריע לאף אחד.


 

השכרת אוהלים לאירועים

 כאשר אתם מקיימים אירוע במקום פתוח ותחת כיפיים השמיים, זכרו לבדוק מראש שיש לכם את האישורים הנדרשים להקמת האירוע במקום המיועד.

השכרת אוהלים לאירועים שלל סוגים החל מ899 שקלים