5 דרכים לארגן השכרת אוהלים בזול

האם השכרת אוהלים הינה סיפור יקר? ניתן בהחלט לארגן השכרת אוהלים בזול. הסוד לכך: הוא חיפוש חכם של ספק שירות בתחום. ישנם חברות השכרה, המספקות שירות השכרת אוהלים בזול. צריך לאתר את החברות, ולהיעזר בשירות המקצועי שלהם. במאמר זה,


ניתן 5 דרכים כיצד לאתר חברה המספקת שירות זול של השכרת אוהלים

 

אוהלים להשכרה

 אוהל להשכרה

 

1.השוואת מחירים בין חברות ההשכרה:

הדרך הצרכנית הכי טובה לחסוך במחיר, הוא השוואת מחירים. גם בתחום של השכרת אוהלים, ניתן בהחלט לחסוך במחיר. יש לבצע השוואת מחירים בין החברות השונות המספקות שירות השכרת ציוד. כאשר עורכים השוואת מחיר, מומלץ גם לבצע השוואת שירות. במאמר זה, ניתן קווים מנחים להשוואת שירות בין חברות המשכירות אוהלים.


2.לא להתפשר על איכות:

 אמנם, אתם רוצים לשכור אוהל בזול. אולם, חשוב שהאוהל לא יהיה רק זול, אלא איכותי. מומלץ לבדוק שהאוהלים של החברה, עומדים בתקני היצור הנדרשים. במהלך הבירור וההשוואה, מומלץ תמיד לבדוק מיהו יצרן האוהלים.

 

3.חשוב למצוא אוהלים בגודל המתאים:

קל למצוא חברות המאפשרות השכרת אוהלים בזול. אולם, חברות רבות, יאפשרו השכרת אוהלים בזול, עבור אוהלים קטנים. הקושי, הוא למצוא חברה המספקת שירות השכרת אוהלים בזול, עבור אוהלים גדולים. לכן, חשוב בשיחת הטלפון, לברר, ולקבל את רשימת המידות המדויקות של האוהלים. חשוב לעשות חישוב מדויק של הגודל הנדרש של האוהל.


4.מה כולל שירות ההשכרה? השכרת אוהלים בזול:

 לא מתבטאת רק בתשלום זול. לפעמים, תשלמו מחיר זול מאוד על השכרת האוהל, אך תצטרכו לנייד בעצמכם את האוהל לשטח, להרכיב ולפרק לבד. לכן, כדאי לחפש חברת השכרת ציוד הנותנת מחיר סביר ולא יקר עבור השכרת אוהלים בזול, אך מספקת גם שירות הובלה של האהלים, פירוק והרכבה. 
 

השכרת אוהלים

 

5.האם ניתן לשכור ציוד נוסף עבור היושבים באוהל:

 חשוב מאוד לחפש חברה המספקת שירות השכרת אוהלים בזול. אבל, צריך לזכור, שיש צורך בשכירת ציוד אותו תציבו בתוך האוהל. צריך לשכור שולחנות וכיסאות, ספסלים, ציוד לחימום או קירור האוהל, פנסי תאורה, ועוד. לכן, שירות השכרת אוהלים בזול, נמדד בכך שאפשר לשכור מאותה חברה ציוד נלווה, במחיר סביר. מומלץ מאוד לשכור מחברה המספקת הובלה של כל הציוד, ודואגת לסדר את כל הציוד בתוך האוהל. 

כל סוגי האוהלים להשכרה לכל סוגי האירועים