השכרת אוהלים לאירועים 

השכרת אוהלים לאירועים היא פעולה שכדאי לבצע רק דרך חברות השכרה מוכרות וותיקות. האוהל הוא למעשה החלק שמפריד בין האנשים באירוע שלכם לשמים או לכל מה שנמצא מעליהם. אוהלים לאירועים חייבים לעמוד בסטנדרטים מסוימים כך שהם יחזיקו מעמד למשך כל האירוע ללא קריסה  או דליפה של מים. כאשר אתם באים לחברת ההשכרה יש לוודא שהיא מחזיקה רק אוהלים תקינים ושלא תקבלו בטעות אוהל לא תקין.
 
את ההקמה של אוהלים לאירועים מבצע צוות של החברה שמגיע למקום האירוע. ככל שמדובר על צוות מיומן יותר כך הוא יקים את האוהל במהירות רבה היותר, עובדה זו תשאיר לנו יותר זמן לטפל בנושאים אחרים שקשורים באירוע. ניתן להקים אוהל כמעט בכל מקום וללא כל קשר לתוואי השטח.  צוות הקמה מנוסה ירים אוהל ללא כל בעיה.
 

אוהלים לאירועים להשכרה

 השכרת אוהלים לאירועים

 

מתי כדאי לשכור אוהל לאירועים

השכרת אוהלים לאירועים יכולה להתבצע לכל סוג של אירוע וכל מה שצריך לדעת הוא מה סוג האירוע, מתי הוא מתרחש וכמה אנשים אמורים לקחת בו חלק. לאחר שיודעים את כל הנתונים ניתן לגשת אל חברת ההשכרה ולהשיג אוהלים לאירועים. 

אם מדובר על אירוע שמתקיים במקום שחשוף לקרינת השמש אז מומלץ להצטייד בכמה אוהלים שישמשו כמחסה מפני החום. אוהלים לאירועים ישאירו את האורחים זמן רב יותר באירוע שכן יהיה להם מקום להסתתר מהשמש. 
אירועים שמתקיימים בלילה כרוכים גם בשכירה של גנרטור שיאיר לאורחים את השטח. מומלץ להצטייד בכל הגורמים החשובים כך שהאירוע יתקיים בבטיחות רבה. 

אם מדובר על אוהל שבעה אז יש לקחת בחשבון שהוא יעמוד שבוע ימים במקום שבו יקימו אותו. יש להתחשב בסביבה הקרובה ולהקים את האוהל כך שהוא לא יפריע להולכי רגל ושכנים שמתגוררים בסמוך. 
השכרת אוהלים לאירועים מתקיימת לאורך כל ימות השנה אך השיא שלה הוא בעונת הקיץ שכן במהלכה מתקיימים אירועים רבים. כדאי להיערך ולהזמין אוהלים לאירועים בזמן ולא להמתין לרגע האחרון. 

 

השכרת אוהלים לאירועים אוהלים לאירועים ניתן לשכור במחירים סבירים ועל כן עדיף שלא לקנות אוהל כזה שזקוק למקום אחסון מרווח ותנאים מיוחדים.

השכרת אוהלים לאירועים שלל סוגים החל מ899 שקלים