השכרת אוהלים לאירועים 

השכרת אוהלים לאירועים – רעיונות לעיצוב חינה

השכרת אוהלים לאירועים הינה הזדמנות מושלמת להפוך את האירוע שלכם לאירוע בוטיק, אשר יהיה מעוצב ומופק בדיוק לפי טעמכם האישי באופן הכי מוקפד, עד הפרט הכי קטן. כאשר חוגגים חינה, לרוב בוחרים בעיצוב עדתי מסורתי, אבל ישנם עוד רעיונות לעיצוב אוהלים להשכרה שיהיו גם קשורים לנושא וגם ישמרו על הקו המסורתי.

 

אוהלים לאירועים להשכרה

 השכרת אוהלים לאירועים

 

השכרת אוהלים לאירועים– חינה מהאגדות

כאמור, אוהלים להשכרה מאפשרים לכם לקבל מעין דף חלק עליו תוכלו לצייר את אירוע חלומותיכם, בעוד אולם אירועים לרוב מגיע עם אמירה עיצובית אשר עלולה להתנגש עם הרעיון שלכם עבור האירוע. זו ההזדמנות שלכם לצאת מהקופסא ולהפיק אירוע חינה ייחודי לטעמכם.

 

 הנה כמה רעיונות כיצד להפוך את החינה שלכם לסיפור אגדה בעזרת השכרת אוהלים:

 

אלף לילה ולילה: מי לא מאוהב בנסיכה יסמין, ובסיפור המופלא על אלאדין? כל כך הרבה קסם יש באגדה הזו, והיא מחוברת קונספט האוריינטלי, מה שהופך אותה לרעיון מושלם עבור קונספט לאירוע החינה שלכם   אוהלים להשכרה בזול  . חגיגת החינה בסגנון אלף לילה ולילה, בתוך אוהל – שילוב מנצח. את האוהל תוכלו לעצב בהשראת האגדה והסרט, לבחור צבעים כמו למשל טורקיז וזהב הלקוחים מן התלבושת של יסמין ואף לתפור לכם תלבושות ייחודיות בהשראתה.

 

לילות סהרה: קחו השראה מן המדבר, והארצות והניחוחות אשר ניחנות בקסם המדבר. אווירה של ליל מדבר משכר ניתן ליצור בקלות בעזרת צבעי אדמה חמים, ולהוסיף נגיעות של צבעי זהב או נחושת. גם את התפריט ואת כלי ההגשה ניתן להתאים בעזרת בחירה של כלי חרס במראה מעט גולמי או בעבודת יד בשילוב עם תפריט אוטנטי שיכלול למשל תבשילי טאג'ין מסורתיים וכדומה. כל אלו בשילוב האוהל שבחרתם, אין ספק שזו תהיה חוויה לכל החושים.

 

ארמון אלהמברה: כולם מכירים את השיר המפורסם על קפה אלהמברה, אבל למי שלא מכיר, זהו ארמון מרהיב ביופיו, שנמצא בגרנדה שבספרד, המאופיין בנגיעות עיצוב פרסי. הזדמנות לספרדים שבינינו לעשות תחקיר ולקחת השראה מן המורשת.

 

השכרת אוהלים לאירועים לסיכום, אלו רק כמה מן הרעיונות שאפשר לקחת מהם השראה עבור חגיגת חינה בתוך אוהלים להשכרה, מומלץ מאוד לפנות אל חברה אשר תספק לכם גם אוהל וגם ציוד משלים.

השכרת אוהלים לאירועים שלל סוגים החל מ899 שקלים