השכרת אוהלים לאירועים - עורכים לכם אירוע כלבבכם​

 אירוע בחיק הטבע דורש לוגיסטיקה, חשוב להיערך מול חברה טובה שתוכל לספק לכם את התנאים הנדרשים לעריכת אירוע מוצלח.
 

השקת חגיגה ייחודית

אנשים רבים בוחרים היום לערוך אירועים באוהלים, נראה כי אירוע באולם הינו מוגבל, יקר ואולי גם שמרני. נכון כי אירוע בטבע הינו פתוח וברמה כזו או אחרת קליל, אבל אירוע בטבע מחייב הערכות מוקדמת יסודית, כמו שאומרים "להקים אולם מאפס" אי אפשר לסמוך על תנאי מזג האוויר הם יכולים להפתיע, חום, קור, או אפילו זבובים, בקיצור, אוהל זה תנאי סף כאשר רוצים לערוך אירוע בחיק הטבע ולא אחת התאמה של תנאי חימום / קירור וכמובן תנאי ישיבה.

 

אוהלים להשכרה מחיר

 השכרת אוהלים לאירועים

 

מרחיבים את הפתח

 גם תחום האוהלים הינו תחום רחב, ישנם אוהלים המותאמים למספר רב של משתתפים ויש אוהלים שנודעו למספר מועט של אנשים, כאשר שיקולים כמו סוג האירוע, אופיו ועוד משתנים חייבים להיות חלק בלתי נפרד מהשיקולים של סוג האוהל. לעיתים, צריכה להיות מוקמת במה, מסך, מערכת של הגברה או אולי קריוקי, אלו משתנים שמשפיעים על גובה האוהל, מיקום וגודל. חלונות או בלי, פתוח או סגור ועוד אפשריות בלתי נגמרות של אוהלים ותנאי שטח.

 

השכרת אוהלים לאירועים

 

מביאים לכם את מה שאתם צריכים

 אנחנו מספקים השכרת אוהלים לאירועים, אצלנו תוכלו להתאים את האוהל לצרכים שלכם ולהוסיף את התנאים הנוספים אותם אתם צריכים לאירוע שלכם. אצלנו כחברה להשכרת אוהלים לאירועים תוכלו להשכיר גם פטריות חימום, תנאי קירור ומקומות ישיבה, בקיצור, תוכלו לסגור  את כל הצרכים שלכם תחת קורת גג אחת.
 

פרטים קטנים לאירוע גדול

 חשוב לתאם אתנו את כל פרטים הקטנים מוקדם מספיק כדי שנהיה ערוכים מראש להפיק לכם אירוע ברמה, כדי שנוכל להביא אתכם ואת האורחים שלכם למקסימום תנאי נוחות גם בחיק הטבע, כי אצלנו האידיאל הוא להפיק אירועים ברמה גבוהה ולראות את כולם מחייכים ומודים, יש לנו את האמצעים רק צריך לערוך התאמה, לערוך את ההיכרות הבסיסית עם התנאים והצרכים ולצאת לדרך.

 זה הזמן ליצור קשר ולהתאים צרכים לאירוע.

השכרת אוהלים לאירועים שלל סוגים החל מ899 שקלים