השכרת אוהלים -איך תדעו איזה אוהל אתם צריכים​

על מנת לבחור את האוהל שלכם אתם צריכים להכיר לא רק את האפשריות הקיימות בשוק אלא להכיר יותר מכל את הצרכים שלכם ולעשות את הסנכרון המתבקש.

אין ספק כי שוק האוהלים להשכרה עבר תהפוכות במהלך ההיסטוריה, מאז הסיפורים המקראיים בהם גרו אנשים באוהלים עברו האוהלים מהמורות ושינויים מרחיקי לכת והם שינו צורה לחלוטין עד לפני לא הרבה שנים הם הוכרו רק  כאוהלי קמפינג, אבל לאחרונה נראה כי גם האוהלים עברו שינוי, גם בקרב האוהלים נראית מגמה של חידוש וכאשר אתם מתעניינים בהשכרת אוהלים את נוכחים כי האפשריות הן כמעט בלתי מוגבלות והחידושים לא מפסיקים, אתם יכולים לבחור אוהלים מכל הסוגים לכל מטרה וגם... בכל מקום. 

 

אז איך תדעו באמת איזה אוהל מתאים לכם?

 

אוהלים להשכרה בזול

 השכרת אוהל מחיר

 

 כל כך פשוט וקל, תכירו את הצרכים שלכם ואת האפשרויות הקיימות בשוק, גם אם זה נראה פשוט ההיצע יכול לבלבל אתכם לכן כדאי להתמקד בעיקר.

 

גודל –

קיימים מגוון אוהלים, מספר המשתתפים והשימוש באוהל הם יכרעו איזה גודל של אוהל תבחרו, אירוע סביב שולחנות, או ישיבה של שירה משותפת בחורשה, אולי אתם צריכים להקים במה, בקיצור כל אוהל והייעוד שלו תקפידו לבחור אוהל שיקלע לכם למטרה. כזה שגם יכיל את  מספר המשתתפים שלכם כך שתוכלו להגיע לבחירה המושלמת.

 

מבנה –

קיימים מבנים שונים של אוהלים להשכרה , העשויים מחומרים שונים, כאן המקום שלכם לדעת איפה אתם רוצים למקם את האוהל ולכמה זמן הוא אמרו לשמש אתכם, לפי זה תכריעו לגבי סוג האוהל, הגודל שלו והחומרים ממנו הוא יהיה עשוי.


פונקציונליות –

לגבי הפונקציונליות, משך זמן השימוש ומשך הזמן בו הוא ישמש יש להם משמעות, ככל שאתם צריכים את האוהל ליותר זמן כך אתם צריכים אוהל פונקציונלי יותר, אם זה זמני ניתן ליהנות גם מתנאים פחות טובים בניגוד לאוהל לשימוש ממושך.

 

השכרת אוהלים

כשאתם יודעים את שלושת הכללים הללו קל לכם יותר להחליט מבין המבחר על האוהל המתאים ביותר למטרה שלכם, קל לכם לבחור נכון את האוהל להשכרה שלכם ולהפיק ממנו את המרב והמיטב לצרכים הספציפיים שלכם.

השכרת אוהלים שלל סוגים החל מ899 שקלים