השכרת סוכות אבלים- הורידו עול מכתפיכם.

השכרת סוכות אבלים- הורידו עול מכתפיכם באמצעות השכרת סוכות אבלים

לצערנו הרב במהלך חיינו כנראה שנאלץ להתמודד עם ימי אבל ומות קרובים, אך עם כל הקושי הנפשי קיים גם קושי מסוג אחר, קושי אירגוני ולוגיסטי. לא אחת קורה כי האבל נופל במשפחה גדולה מאוד אשר אין מקום לארח את כולם באחד מבתי הקרובים, אז מה עושים? כיצד כולם יבואו לנחם? התשובה היא השכרת סוכות אבלים. 
 

השכרת סוכות אבלים

  השכרת אוהלי אבלים

 

כך תצליחו להוריד מעל כתפיכם את העול הלוגיסטי של האירוע המצער

סוכות אבלים הם מן אוהלים גדולים ואיכותיים מאוד אשר מסוגלים לגונן על היושבים גם בימי החורף הקרים מפני הגשם וגם בימי הקיץ החמים מפני השמש היוקדת.  סוכות אבלים ניתן להקים די בקלות בשל המערכת המובנת שלהם אך פעמים רבות כי כלל לא אתם תצטרכו לעשות זאת אלא חברה של השכרת סוכות אבלים. כל זה נשמע לכם הוצאה לא פשוטה נכון? אז הנה לכם הפתרון, השכרת סוכות אבלים. כמובן שלקנות אוהלים כה גדולים עבור תקופת זמן כה קצרה זה לא הצעד המשתלם ביותר לעשות, ויתר על כן גם במידה אם אין בעיה כלכלית כלל, היכן תאחסנו את האוהל הענק בתום השימוש?

 

השכרת סוכות אבלים

 

קיימים מקומות שונים המציעים השכרת סוכות אבלים

על כן קיימים כיום מקומות רבים אשר מציעים השכרת סוכות אבלים רק לתקופת האבל שלכם. עלות השכרה זו תהיה לא יקרה כלל וגם העניין הלוגיסטי של הפירוק וההרכבה ירד מעל כתפיכם, על פי רוב אלה יהיו השוכרים מהחברה של השכרת סוכות אבלים אשר יבצעו את פעולה זו. כמו כן חשוב לציין כי במידה ותפנו לחברה של השכרת סוכות אבלים ותשכירו מהם, תהיו הרבה יותר רגועים מכל הבחינות בשל העובדה כי אתם יכולים להיות בטוחים כי האוהל יקום בזמן שתרצו ויקופל בזמן שתבחרו לנכון. עם בעיית מזג האוויר ניתן להתמודד ביתר קלות. בשל העובדה כי על פי רוב סוכות האבלים יכולים להיות אטומים, ניתן בימי הקיץ החמים להשכיר מזגנים ניידים ולצנן את מזג האוויר בתוך סוכת האבלים. כמו כן בימי החורף הקרים ניתן יהיה ביתר קלות לחמם את סוכת האבלים על ידי תנורים שונים. על כן ולאור כל האמור לעיל נראה כי השכרת סוכות אבלים זהו הפתרון הטוב והקל ביותר.

השכרת סוכות אבלים