השכרת סוכות אבלים- השכרת סוכות אבלים תסייע לכם רבות

השכרת סוכת אבלים

אדם קרוב שנפטר זו תמיד חוויה קשה, כואבת ובעיקר בלתי נתפסת. גם אם אותו אדם נפטר באופן שאינו מפתיע כמו לדוגמה ממחלה קשה וחשוכת מרפא, הרגע שבו מגיע הרגע להיפרד סופית מאותו אדם אהוב אף פעם לא מתעכלת גם אם התכוננו לכך במשך זמן רב.
 

בזמן קשה שקשה המשפחה הגרעינית הקרובה כואבת ביותר, ומנסה להתמודד עם המציאות הקשה בכל דרך אפשרית. ביהדות נהוג לשבת שבעה על בן משפחה שנפטר, כך שבמשך שבעת הימים האלו המשפחה זוכה לניתוק מוחלט מכל מה שקורה בחוץ, וכל החברים והמשפחה המורחבת מגיעים אליהם כדי לנחם, לתת כתף, לחבק ולעודד.

 

השכרת סוכות אבלים ,השכרת אוהלי אבלים

  השכרת סוכות אבלים ,השכרת אוהלי אבלים

 

שירותי השכרת סוכת אבלים

בנוסף לעזרה הנפשית שכל החברים הקרובים יכולים להעניק, המשפחה תזדקק גם לעזרה בכל הנוגע לסידורים והארגונים שיש לעשות לקראת שבעת ימי השבעה. מכיוון שנהוג שכל המשפחה הקרובה יושבת שבעה ביחד, צריך למצוא מקום גדול בו כל המשפחה יכולה להיות וגם מקום למנחמים שמגיעים אליהם.
 

הפתרון הוא לפנות אל חברה מקצועית שתוכל לספק למשפחה האבלה שירותי השכרת סוכת אבלים, כך לכולם יהיה מקום גדול ומרווח להיות בו ללא צורך להציע לשם כך את הבית הפרטי של אחד מבני המשפחה.


מה כלול בשירותי השכרת סוכת אבלים

רוב שירותי השכרת סוכת אבלים יציעו עבור המשפחה האבלה שירות הכל כלול, כך שבנוסף להובלה, הקמה ופירוק של השכרת סוכת האבלים הם ידאגו להביא את כל הציוד הנדרש למשך שבעת ימי השבעה.
 

ציוד כמו שולחנות, כסאות, מיחמים, מקררים לאחסון האוכל והשתייה, מזגנים או תנורי חימום בהתאם לעונה ועוד. כך המשפחה האבלה לא תצטרך להתעסק עם טלפונים ובירורים בכל הנוגע להזמנת ציוד, במיוחד בימים קשים כאלו, ובאמצעות חברת השכרת סוכת אבלים כל מה שהם יצטרכו יגיע עד אליהם כחלק מהשירות הכולל.
 

השכרת סוכות אבלים ,השכרת אוהלי אבלים

מחיר השכרת סוכת אבלים

מחיר השירות של השכרת סוכת אבלים תלוי בגורמים שונים כמו גודל השכרת סוכת אבלים שהמשפחה צריכה, ככל שגודל הסוכה תהיה גדולה יותר כך המחיר יעלה בהתאם. לכן, מצד אחד כדאי לערוך חישוב בנוגע לכמות האנשים הצפויים להגיע לניחום, ומצד שני כדאי להעדיף לבחור אוהל גדול ומרווח שיכיל את כולם.

השכרת אוהלים לאירועים שלל סוגים החל מ899 שקלים