פטריות חימום להשכרה​

פטריית חימום היא פריט דקורטיבי הנראית בצורת מנורה (בין אם זו פטרייה לתליה או פטריה עומדת דמוי עמוד) ויכולה להגיע בעיצובים שונים. ישנן פטריות בעלות כמה ראשי חימום. פטריית חימום להשכרה הנה אופציה נהדרת עבור אנשים המארגנים אירוע מסוים בחוץ (למשל בחוף הים או בגן אירועים) או כאמור כאשר יש אירוע חברה או אפילו לשימוש ביתי לזמן מסוים (כמו למשל לסוכת אבלים).


כמה עולה להשכיר פטריות חימום?

בדרך כלל המחיר יהיה כמה מאות שקלים, אולם זה תלוי מאוד לכמה זמן תשכרו את המוצר. כמובן שהמחיר יהיה גבוה יותר ככל שזמן ההשכרה יהיה ארוך יותר, אולם העלות ללילה תהיה מוזלת יותר ככל שזמן ההשכרה יתארך.

 

השכרת פטריות חימום , פטריות חימום להשכרה מחיר

 

מה עדיף פטריית גז או חשמל?

פטריית חשמל תהיה מוזלת יותר עבורכם בדרך כלל, אולם אם אתם שוכרים את הפטרייה לזמן מוגבל בהתאם להצעת המחיר שתקבלו אולי ישתלם לכם לקחת דווקא פטריות גז כשם שהגז יגיע כבר עם הפטרייה שהשכרתם.

 

פטריות חימום להשכרה 

חוב שתהיו מרוצים – השכרת פטריות חימום

ניתן להשיג השכרת פטריות חימום מחירים הוגנים שיוציאו גם את האורחים מרוצים וגם אתכם מרוצים, זה לא אומר שאם אתם צריכים לחמם את המקום אתם צריכים לכלות את ממונכם. ניתן בהחלט ליהנות ממזג אוויר נעים תחת כיפת השמים לאורך כל ימות השנה, חשוב רק להיערך מראש עם ציוד מותאם למטרה הזו. כשערוכים מראש ניתן להפיק את המקסימום, ליהנות בכל תנאי בלי שום תנאי מקדים, אז פטריות חימום להשכרה זה בדיוק לאוהבי הטבעי, היפה והאחר, פשוט לבלות בטעם שלכם.

השכרת אוהלים לאירועים שלל סוגים החל מ899 שקלים