השכרת אוהלים במרכז

אם אתם מחפשים שירותי השכרת אוהלים במרכז, יש כמה נקודות חשובות שכדאי לדעת לפני שמזמינים את האוהלים.

אם בעבר אוהלים היו שייכים רק לחברות להפקת אירועים או לחברות ציוד, הרי שכיום הם יכולים לשמש בקלות גם אנשים פרטיים, אשר לא יכולים לאחסן את האוהלים בביתם או שאין להם עניין לעשות זאת, מכיוון שהם צריכים אותם לשימוש חד פעמי. בכל פעם שיש לכם צורך בהשכרת אוהלים במרכז, כדאי לדעת את הנקודות הבאות.

 

אוהלים להשכרה במרכז

 השכרת אוהל במרכז

 

מה חשוב לדעת על השכרת אוהלים במרכז?

השכרת אוהלים הוא שירות שניתן גם לחברות וגם לאנשים פרטיים, ואפשר לשכור אוהלים מחברות ציוד וגם מחברות להפקת אירועים.

מכיוון שכיום יש מספר רב של חברות המציעות השכרת אוהלים במרכז, כדאי לבצע סקר שוק זריז לפני שבוחרים מאיזו חברה לשכור. בסקר זה חשוב לבדוק את הנקודות הבאות:

 

• ממה עשויים האוהלים?

יש סוגים שונים של בדים מהם עשויים אוהלים וחשוב לבחור באוהל מבד איכותי, שיאפשר אוורור וזרימה טבעית של האוויר, ולא ייצור אפקט חממה שיגרום לשהייה בתוך האוהל להיות בלתי נסבלת.

 

• אילו גדלים של אוהלים יש לחברה? 

מכיוון שאתם מחפשים שירותי השכרת אוהלים במרכז, יש לכם יתרון רב על פני אזורים אחרים, מכיוון שבשל המספר הגבוה של חברות ההשכרה יש לכם כלקוחות אפשרויות בחירה רבות. בררו האם לחברה יש מספר גדלים של אוהלים ובקשו להתייעץ לגבי גודל האוהל שישרת אתכם בצורה הטובה ביותר.

 

אוהלים במרכז להשכרה

• מחירים – 

שוב, המספר הגבוה של החברות המציעות שירותי השכרת אוהלים במרכז, מציב אתכם בעמדת מיקוח לגבי המחיר ואתם יכולים גם להמשיך מעבר להצעת המחיר הראשונה שניתנת לכם ולברר אילו מחירים מציעות החברות האחרות לגבי אותו דגם אוהל.

• ציוד משלים –

במקרים רבים, הצורך שלכם לא מסתיים באוהל בלבד, אלא תצטרכו גם ציוד משלים וזה כבר תלוי במטרה לשמה אתם שוכרים את האוהל. אם האוהל ישמש אתכם לאירוע, בוודאי תצטרכו גם שולחנות, כיסאות ופתרונות מיזוג או חימום. אם מדובר באוהל למטרת קמפינג או התכנסות קטנה, תוכלו לברר לגבי השכרת מקררים, גנרטורים, מחצלות ופתרונות תאורה.

 

שירותי השכרת אוהלים במרכז זמינים במידה גבוהה, ולכן יש לכם אפשרות לבצע סקר שוק מקדים ולבחור בחברה שתציע לכם את הדיל הטוב ביותר.

השכרת אוהלים במרכז שלל סוגים החל מ899 שקלים