5 דרכים​ לארגן השכרת אוהלים בתל אביב 

 איך מארגנים השכרת אוהלים בתל אביב? קל לשכור אוהל, ולשלם לנציגי החברה שירכיבו ויפרקו את האוהל. אולם, החלק החשוב ביותר באירוע, הוא התכנון הלוגיסטי. לשם כך,

 

 

ריכזנו לכם 5 דרכים כיצד לארגן השכרת אוהלים:

 

 

1.האם יש צורך ברישיון לאוהל?

בהרבה מקרים, אין צורך בהוצאת רישיון עבור האוהל. אולם, ישנם מקומות פתוחים, או בתוך שטח העיר, שבהם יש צורך ברישיון מיוחד להצבת האוהל. לכן, בעת השיחה עם נציגי חברת השכרת אוהלים בתל אביב. מומלץ לבדוק נקודות אלו, ולקבל את המידע הבסיסי מנציגי החברה.

 

השכרת אוהלים בתל אביב

 אוהלים בתל אביב להשכרה

 

2.איך מצננים את האוהל?

העיר תל אביב חמה מאוד ולחה מאוד בקיץ. השהייה באוהל, יכולה להיות קשה ובלתי נסבלת. לכן, חשוב מאוד לשכור אמצעי צינון. חלק מחברות השכרת אוהלים בתל אביב, משכירות מצננים ניידים איכותיים ביותר. אם החברה המשכירה את האוהל, אינה מספקת גם מצננים, חשוב שתאתרו חברה המשכירה מצננים ניידים איכותיים. 

3.כיצד יתבצע החיבור לחשמל?

כל אוהל, דורש חיבור לחשמל. גם אם האוהל פעיל בעיקר בשעות הבוקר המוארות, נעים יותר כשיש תאורת נורות. בדרך כלל, יהיה צורך לשים גופי חימום או קירור באוהל. לפעמים, יהיה צורך לחבר לחשמל גם רמקול או מצגת. לכן, חשוב לבדוק האם במיקום בו יוצב האוהל, יש חיבור לחשמל. במידה ואין, חשוב לשכור גנרטור. לפעמים, חברות השכרת אוהלים בתל אביב, ישכירו גם גנרטורים.

4.תכנון מערכת הישיבה בתוך האוהל:

בכל אוהל, יש צורך במערכת ישיבה. לפעמים, יהיו אלו שולחנות עגולים עם כסאות סביבם. לפעמים, יהיו אלו ספות נמוכות מאוד, ושולחנות נמוכים ביותר. לפעמים, יוצבו בתוך האוהל שולחנות ארוכים וצרים, וסביבם כיסאות. יש לחשב את כמות היושבים. מומלץ להגדיר מראש לנציגי חברת השכרת אוהלים בתל אביב, את כמות הכיסאות והשולחנות הדרושים, על מנת שיוכלו להמליץ לכם על גודל אוהל מתאים. 

 

אוהל להשכרה

5.מי אחראי על הלוגיסטיקה?

את שכירת ציוד החשמל והישיבה בתוך האוהל, ושאר הציוד הנלווה הנוסף, שוכרים מהחברה. אולם, מי יהיה אחראי בשטח? יש צורך לפקח על הקמת האוהל, וסידור וארגון הציוד ומערכות הישיבה באוהל. יהיה עליכם לפנות את זמנכם לכך, ולהקדיש באותו יום כמה שעות טובות. אולם, חברות השכרת אוהלים מקצועיות בתל אביב, יספקו לכם נציגים אשר יפקחו על הרכבת האוהלים וארגון הציוד בצד הטוב ביותר. כך, לא תהיו חייבים להיות נוכחים במשך כל שעות ההרכבה.

השכרת אוהלים בתל אביב לכל סוגי האירועים בשלל סוגים החל מ899 שקלים