5 סיבות מדוע צריך אוהלים להשכרה בתל אביב

 

 

1.אוהלי אבלים:

אחת מהסיבות העיקריות להזמנת אוהלים להשכרה בתל אביב, היא הצורך באוהל אבלים. משפחות רבות, יושבות שבעה בתוך אוהל בחוץ. בתוך האוהל שמים כסאות ושולחן לכיבוד. בדרך כלל, דואגים גם למיזוג בתוך האוהל. גודל האוהל, משתנה לפי כמות המנחמים של המשפחה. יש משפחות, עם מנחמים רבים הבאים באותו זמן, ולכן יש צורך בשכירת אוהל גדול. יש משפחות עם מעט מאוד מנחמים, ולכן ישכרו אוהל קטן.
 

2.אוהלים להשכרה על חוף הים:

סיבה אחרת בגללה מזמינים אוהלים להשכרה בתל אביב, היא חוף הים. צעירים רבים, ירצו לבלות לילה באוהל על חוף הים בתל אביב. ישנם משפחות, הרוצות לערוך טיול בטבע הפתוח, ולישון לילה בחוף. 
 

השכרת אוהלים בתל אביב

 אוהלים בתל אביב להשכרה

 

3.הפיכת שטחי טבע פתוח לגן אירועים באמצעות אוהל:

משפחות רבות, גילו שזול יותר לשכור אוהל, ולערוך אירוע בחיק הטבע. מחיר שכירת האוהל, ושאר הציוד לאירוע, זול בהרבה יותר משכירת גן אירועים. אפשר למצוא קייטרינג זול, וכך לערוך אירוע במחיר שאינו יקר מדי. לכן, משפחות רבות יזמינו אוהלים להשכרה בתל אביב, ויערכו אירוע בשטחי הטבע שנותרו בגוש דן.

4.אירוע עסקי מארגנים באוהל בטבע:

הטרנד של ארגון אירוע עסקי בטבע, הולך ומתפשט. חברות ועסקים רבים בגוש דן, מארגנים ימי גיבוש, או אירועים עסקיים בשטחים הפתוחים באזור המרכז. במקום לשכור אולם, שוכרים אוהלים להשכרה בתל אביב. בדרך כלל, יש צורך במספר אוהלים לאירוע עסקי. כל אוהל, משמש למתחם אחר. האוהלים, מסייעים במתן תחושה טבעית ונעימה לשוהים באירוע העסקי.

אוהל להשכרה

5.שכירת אוהל עבור תערוכה:

הרבה אמנים, שילמו כסף רב על שכירת אולם לתערוכת אומנות. כיום, מבינים אמנים רבים שאין צורך לבזבז סכום גדול על שכירת אולם. אמנים רבים יקימו תערוכה בתוך אוהל. לעיתים, יהיה האוהל בחצר. לעיתים, יוצב האוהל בטבע, או בשטח אחר שמחיר שכירתו זול. באוהל יהיה תאורה, חימום/ קירור. למבקרים בתערוכה, תהיה אווירה נחמדה של תערוכת אומנות. תערוכות הנערכות באוהל, יכולות להיות מעניינות ומקצועיות לא פחות מתערוכות הנערכות באולם.

 

השכרת אוהלים בתל אביב לכל סוגי האירועים בשלל סוגים החל מ899 שקלים