5 דרכים לארגון  של אוהלי אבלים בתל אביב


צריכים להקים אוהל אבלים בתל אביב? לשם כך, עליכם לשכור אוהל. ישנם כמה אפשרויות של אוהלי אבלים בתל אביב. על מנת שתוכלו למצוא בקלות את האוהל המתאים ביותר לצרכים שלכם, אנו סוקרים לפניכם במאמר זה, את סוגי האוהלים,

 

הדרכים לארגון פנים של האוהל:


1.אוהל הצללה:

לא תמיד חייבים לשכור אוהל עם דפנות. אפשר לשכור אוהלי אבלים בתל אביב, המיועדים להצללה. אוהלים אלו, יכילו בד הצללה, אך לא דפנות עבות. אוהלים אלו מתאימים ביום חם ולח תל אביבי. כך, לא יהיה חם מדי ליושבים באוהל. בדרך כלל, מסדרים בתוך האוהל כיסאות, ושמים שולחן עבור כיבוד לבאים.

 

2.אוהל עם שורות כיסאות:

דרך מקובלת לארגן אוהלי אבלים בתל אביב, היא לסדר באוהל שורות שורות של כיסאות. מול השורות, לסדר את כיסאות האבלים. בדרך כלל, סידור זה נפוץ מאוד באוהלי אבלים בגודל קטן. אולם, לפעמים גם אוהל אבלים גדול יתמלא בשורות של כיסאות.

 

 

 

אוהלים להשכרה בתל אביב

 השכרת אוהלי אבלים בתל אביב

 

3.סידור פינות ישיבה באוהל אבלים:

יש דרך נוספת לסדר אוהלי אבלים בתל אביב. פעמים רבות, כאשר ניחום אבלים נערך בתוך בית, יושבים האבלים בפינות נפרדות עם חבריהם. לכן, ישנה צורה אחרת לסדר את הישיבה של האבלים בתוך האוהל. אפשר לסדר ספת אבלים נמוכה, וסביבה כורסאות. כך, מסדרים כמה פינות ישיבה באוהל. כל אחד מהאבלים יושב עם חבריו בדרך זו, יש לאבלים יותר פרטיות. דרך זו, מתאפשרת באוהלי אבלים גדולים. 

 

4.שולחנות צרים וארוכים- וכיסאות סביבם:

דרך אחרת לסדר אוהלי אבלים בתל אביב, היא לשים שולחנות צרים וארוכים. הבאים לנחם יושבים סביב השולחנות, וטועמים את הכיבוד. שיטה זו, מקובלת מאוד במשפחות מכובדות, ובמקומות רשמיים. צורת ארגון זו, מתאימה כאשר יש ריבוי מנחמים באותו זמן. לפעמים, יקיימו באוהל האבלים את סעודת האזכרה, ואז יסדרו את השולחנות לסעודת האזכרה.

 

 

השכרת אוהלים לשבוע

5.מספר שולחנות קטנים וכיסאות פלסטיק:

צורה נוספת של סידור אוהלי אבלים בתל אביב, באופן הנותן פרטיות לאבל, היא באמצעות שולחנות קטנים וכיסאות. מסדרים מספר שולחנות קטנים באוהל. שמים כיסאות פלסטיק סביב השולחן.

משאירים מקום לשרפרף של האבל. השולחן אינו קטן מדי, ויש בו מספיק שטח עבור שתייה וכיבוד.

השכרת אוהלים לאבלים שלל סוגים החל מ899 שקלים