השכרת סוכות אבלים -מסוככים גם בעת אבל

מנהגי אבל נהוגים בקהילות שונות,  הכבוד הניתן למת והאופן בו הוא בא לידי ביטוי זה בדיוק מה שיבוא לידי ביטוי בעת האבל, סוכות אבלים להשכרה היא אחת מהמאפיינים של עדות המזרח בכל מה שנוגע לישיבת שבעה והקמתה והתאמתה זה ענין לחברה בעלת ניסיון.

מנהגים שוני נוהגים בעדות שונות לימות שמחה כמו כן גם לימות אבל, המנהגים השונים מאפיינים את המשפחות הדתיות וכן את המשפחות שומרות המסורת ואפילו אילו שאינן כאלה תרצנה בעת אבל להזכיר את יקיריהם בצורה שתכבד אותו.

 

סוכות אבלים להשכרה

 השכרת אוהלים לשבעה

 חשוב ויפה לשמוע את הגוונים השונים המאפיינים את עם ישראל ונותנים לכל אחד את הגוון הייחודי. ניתן לראות כי בקרב עולי אשכנז ישיבת שבעה תעשה בתוך הבית לעומת זאת אצל עדות המזרח ישביה תעשה לא אחת בסוכות אבלים, סוכת אבלים זהו מבנה ארעי המושם לרגל האבל, סוכות אבלים להשכרה מותקנות על ידי החברה שמספקת אותם והיא מתאימה בכל פעם את סוכת אבלים המתאימה למטרה.
 

 כאשר מזמינים סכות אבלים חשוב לברר אצל החברה אילו סוכות אבלים היא מספקת ואם אכן היא זו שמקימה את סוכת האבלים על מנת שלא להעמיס על המשפחה המתאבלת, סוכת אבלים צריכה להיות מוקמות תיכף ומיד לזמן בו קרובים את היקיר.
 

לכן חברה המספקת סוכות אבלים ומתקשה לעמוד בהקמת בסוכת אבלים בזמן קצר אינה מתאימה למשפחה שיקירה נקבר בזמן סמוך יחסית לפטירה. סוכות אבלים להשכרה אמורות להיות סגורות ובהם מקום ישיבה, כשמזמינים סכות אבלים ניתן לעדכן את החברה באיזו משפחה מדובר על מנת שהיא תוכל להציב את סוכת אבלים המתאימה ביותר שתמלא אחר המשימה לשמה האי מוקמת.

 

סוכות אבלים להשכרה

חשוב לזכור שהזמן בו יושבים שבעה על אדם קרוב זהו זמן קשה ומכאיב מאוד, כדאי וחשוב להקל בכל דרך על השבוע הזה שלא יגרום לאדם עוד קושי מעבר לפרידה הקשה אותה הוא חווה בעת שיקירו נפרד ממנו, כדאי להזמין סוכת אבלים גדולה דיה אבל גם מכילה בצרוה הגינות את מספר המתאבלים ומקרבת האחד אל השני בתחושה משותפת של אבל על אובדן קרוב.

 

השכרת סוכות אבלים בשלל סוגים החל מ899 שקלים