אוהלים לאירועים בזול – אירוע מפואר במחיר נמוך​

אם גם אתם עומדים לערוך אירוע אך התקציב שבידכם מוגבל, חפשו השכרת אוהלים לאירועים בזול, תופתעו מהסכומים שתצליחו לחסוך.

כל אחד מוצא את עצמו לפני שהוא מזמין אורחים לאירוע מתלבט על המיקום בו הוא יערוך את האירוע, אולמות אירועים כיום יקרים מאד להשכרה, אם אתם מעוניינים לערוך אירוע מפואר תצטרכו לשלם מחיר גבוה מאד עבור אולם אירועים, לכן, אם התקציב שיש ברשותכם לא גבוה מספיק, כדאי שתשקלו לערוך את האירוע באוהל נייד המיועד לאירועים, אירוע כזה מוזיל בהרבה את התקציב שנדרש, כך תוכלו גם להשקיע יותר במנות, בעיצוב ובליווי המוזיקלי של האירוע שלכם, אוהלים לאירועים בזול הם פתרון מושלם לאירועים מפוארים מאד, אך יחד עם זאת גם זולים.
 

אוהלים להשכרה מחיר

 אוהלים לאירועים

 

כמה דברים שחשוב לדעת כאשר אתם מחפשים אוהלים לאירועים בזול.

שימו לב לגודל של האוהל, אחד הפרמטרים שהכי משפיעים על המחיר של האוהל הוא הגודל וכמות האנשים שהאוהל מסוגל להכיל, שימו לב מהי הכמות של האורחים שאתם מצפים להם, כדאי שתשכרו אולם בגודל מתאים לצפי הקהל שלכם, לא כדאי להצטמצם יותר מדי, מומלץ לקחת עוד כמה מקומות ליתר ביטחון, אולם שימו לב לנצל את שטח האוהל וגודלו, אוהל גדול מדי, מלבד העובדה שהגודל מעלה את המחיר יוצר אווירה ריקנית באירוע בשל החללים שנוצרים בשטח.

 

שימו לב לעיצוב של האוהל, בעקבות העובדה שאוהלים הם מבנים ניידים וזמניים ניתן להשיג אותם במגוון רחב מאד של עיצובים וצורות, אוהלים בצורות שונות ומקוריות כמו מעוין, יהלום או עיגול, יכולים לשנות לחלוטין את האווירה של האירוע ולהפוך אותו ליוקרתי ומרשים יותר ויותר. שימו לב גם לעיצוב החיצוני והפנימי של האוהל, האסוציאציה הראשונית שעולה בראשנו כאשר אנו מדמיינים אוהל אינה מפוארת יתר על המידה, אולם ניתן להשיג אוהלים שעולים בעיצובם על עיצוב של אולמות אירועים.

 

השכרת אוהלים לאירועים

 לא תמיד קל למצוא אוהלים לאירועים בזול, אם תחפשו ותעבדו נכון, תוכלו לערוך אירוע מושקע ויוקרתי בלי להתרושש, תופתעו לראות עד כמה ניתן לצאת בזול.

השכרת אוהלים לאירועים שלל סוגים החל מ899 שקלים