פטריות חימום למכירה​ החל מ499 ₪

פטריות חימום למכירה

פטריות חימום הן טרנד מוכר שהגיע אלינו לפני כמה שנים וניתן לראות אותם בכל במסעדה, בית קפה, אולמות וגני אירועים. העיקרון עליו מתבססות פטריות חימום הוא גז או חשמל ומיועדות לחימום איכותי בשטחים שנמצאים תחת כיפת השמיים או בסמוך למסעדות ובתי קפה. 

 

השכרת פטריות חימום , פטריות חימום למכירה מחיר

  פטריית חימום למכירה

 

סוגים שונים של פטריות

הרדיוס של פטריית חימום הוא בין 7-20 מ"ר על פי הדגם וסוג המוצר ואפשר לשלוט על עוצמת החימום ועל ויסות החום שמוקרן מהן. הן מתאימות לאירועים פתוחים שמתקיימים במזג אוויר קריר ומאפשרים למוזמנים או ללקוחות להישאר במקום מבלי לסבול מקור. כאמור, ישנן פטריות שעובדות על גז ויש כאלו שעובדות על חשמל. הרב מעדיפים כיום פטריות שעובדות על חשמל שכן הן נחשבות ליותר בטיחותיות, הרבה יותר חסכוניות באנרגיה, לא מפיצות ריחות לוואי לא נעימים שעשויים להרחיק את האורחים מהמקום והיא גם קלה בהרבה לתחזוקה כללית. מאשר פטריית הגז. 

 

פטריות חימום למכירה

 

השכרת פטריות חימום לאירוע הוא פתרון מצוין וניתן לעשות זאת באופן חד פעמי או לטווח ארוך כמו בתי קפה או מסעדות. אם אתם זקוקים לפטריות חימום על בסיס קבוע, עדיף לכם לקנות אותן ולא לשכור, דבר שיחסוך לכם כסף בסופו של דבר. מחיר פטריית חימום על גז הוא  499 ₪ פטריות חשמליות יעלו כ- 1500 ₪ ליחידה. לזו החשמלית קיימים יתרונות רבים ומומלץ לבדוק את הנושא לעומק. 

מכירת פטריות חימום על גז רק ב499₪