קניית אוהלי PVC-מתי כדאי לקנות אוהלי PVC?

במקרים מסוימים, כדאי לברר על קניית אוהלי PVC  ולא השכרה, כדי שתוכלו לתת מענה אמתי ללקוחות שלכם.

אם אתם מקימים חברה להפקת אירועים, או בעלי חברה קיימת בתחום, אתם בוודאי יודעים שיש שימוש רב לאוהלי ענק למגוון שונים של אירועים. מדובר באחד הטרנדים החמים ביותר בתחום האירועים, וכאשר אתם משווקים עצמכם כחברה הדואגת לתכנון והפקה של האירוע מא' ועד ת', מצפים מכם לדאוג גם לנושא זה ולשם כך עומדות בפניכם שתי אפשרויות: קניית אוהלי PVC  או השכרה של אוהלים כאלו מספק חיצוני, כמו חברה לציוד לאירועים או יבואני אוהלים.

 

אוהלי PVC למכירה

 קניית אוהלי PVC

 

מתי כדאי לקנות ומתי לשכור קניית אוהלי PVC?


השאלה האם כדאי לשכור או לקנות תלויה באופי החברה והפעילות שלה. השכרת אוהלים מתאימה יותר כשמדובר בחברה קטנה, אירוע חד פעמי או כשאין מקום לאחסון של האוהלים באופן שוטף, ואז פונים לחברת ציוד בכל פעם שיש צורך ומתאמים מולה את ההשכרה של האוהל. יש לכך יתרונות, כמו האפשרות לבחור בגדלים שונים של אוהל בכל פעם ולא להתעסק עם התחזוקה השוטפת של האוהל בין אירוע לאירוע, אך השכרה אינה הפתרון המתאים בכל מצב.

כשמדובר בחברה להפקת אירועים, שיש לה הזמנות רבות ולקוחות חדשים המצטרפים כל הזמן, אי אפשר להיות תלויים בלוח הזמנים ובמלאי של חברות אחרות. במקרה כזה קניית אוהלי PVC  תתאים יותר. כשאתם הבעלים של אוהל אחד או יותר, אתם אלו שקובעים את הזמינות ויודעים לכמה אירועים המצריכים אוהל תוכלו להתחייב.

 


למה דווקא קניית אוהלי PVC?


יש סוגים שונים של אוהלים לאירועים העומדים למכירה, אז למה דווקא קניית אוהלי PVC? הסיבה פשוטה. אוהלי PVC  הם אוהלים איכותיים, עמידים בפני שינויי מזג אוויר ובעלי אורך חיים ארוך ביחס לשאר הדגמים. לכן, אם אתם מתכננים להשתמש באוהלים באופן רב פעמי ולשנים רבות, ההחלטה החכמה ביותר שתוכלו לעשות היא קניית אוהלי PVC. כמו כן, היריעות ניתנות למתיחה בקלות והתאמה לצורות שונות, ולכן אפשר לייצר מהן אוהלים במידות שונות ובצורות שאינן סטנדרטיות.

ויש סיבה נוספת, שאינה קשורה דווקא לאירועים. קניית אוהלי PVC  מתאימה גם למקרים אחרים, כמו קירוי למתחם עם בריכה, אוהלים לאבלים המחפשים פתרון לימי השבעה, אוהלים לאחסון זמני או לטווח ממושך ומקרים רבים אחרים.


 

אוהלים למכירה בזולהיתרונות הרבים שיש ליריעות ה-PVC  הופכות את קניית אוהלי PVC  להחלטה הטובה ביותר שתוכלו לעשות, בין אם מדובר באוהל לאירועים ובין אם מדובר באוהל ענק לצרכים אחרים.

קניית אוהלי PVC בשלל סוגים החל ₪1,640