כל מה שרציתם לדעת על קניית אוהלים לאירועים

כשיש צורך באוהלים לאירועים בתדירות גבוהה, כדאי לשקול לוותר על השכרת אוהלים ולברר ישירות על אוהלים למכירה.

אוהלים לאירועים משמשים בדרך כלל לאירוע חד פעמי, שלאחריו מפרקים את האוהל ומחזירים אותו לחברת ההשכרה. זה אכן מה שעושים אנשים רבים המעוניינים לקיים אירוע באוויר הפתוח ולשם כך יוצרים קשר עם חברות להשכרת ציוד לאירועים, ומבררות על חבילות השכרה. אך מה קורה כשיש בהשכרת אוהלים בתדירות גבוהה? במקרה כזה מומלץ לחפש אוהלים למכירה.

  

 

קניית אוהלים לאירועים

 מכירת אוהלים לאירועים

 

אוהלים למכירה

בעוד שרוב החברות מציעות אוהלים לאירועים רק בחבילות השכרה, יש מספר חברות בהן תוכלו למצוא אוהלים למכירה. אוהלים למכירה יכולים לשמש אתכם היטב, במגוון מצבים, כולל המקרים הבאים:
 

כשמדובר בחברות להפקת אירועים, אשר משתמשות באוהלים גדולים פעמים רבות ועבורן קניית אוהלים משתלמת יותר כלכלית מאשר השכרה.
 

במקום המיועד לכנסים וירידים בתדירות גבוהה, ואז כחלק מהשירות הוא יכול להציע העמדת אוהלים, במקום שהלקוחות ישכרו את השירות מבחוץ. מקום כזה יכול לחפש חברה המציעה אוהלים למכירה ולרכוש אותם ממנה באופן חד פעמי, שישמש אותו רבות בהמשך.
 

מסעדות ובתי קפה, המעוניינות להרחיב את מתחם הישיבה תחת כיפת השמיים כדי שלקוחות יוכלו לשבת שם גם כשיורד גשם. אוהלים לאירועים יכולים להתאים לצורך כך וניתן להציב פטריות חימום או פתרונות מיזוג, כדי שיהיה אפשר לנצל את האוהל במשך כל השנה.
 

אוהלים לאירועים יכולים לשמש גם למטרות פחות שמחות, כמו אוהלי אבלים. חברות וארגונים המעוניינים להשכיר אוהלי אבלים לאנשים פרטיים, יוכלו למצוא אוהלים למכירה בגדלים שונים ולהציע את השכרתם כשירות לימי השבעה.
 

מכירת אוהלים

מה עוד חשוב לדעת?

כשאתם מעוניינים לקנות אוהלים לאירועים שישמשו אתכם באופן קבוע, תוכלו למצוא אוהלים במחירים אטרקטיביים בשני מקרים: או כשחברה מנסה לחסל מלאי או כשקונים ישירות מהיבואן ואז אין פערי תיווך. עם זאת, מכיוון שאתם מתכוונים להשתמש באוהל יותר מפעם אחת, אל תושפעו רק מהמחיר אלא בדקו האם האוהל איכותי, עמיד ויציב, והאם הוא מתאים למטרה לשמה הוא מיועד.
 

אם יש לכם צורך באוהלים באופן קבוע, קנייתם תוכל לשמש אתכם רבות ולחסוך מכם את כל הכרוך בהשכרת אוהלים מחברות אחרות, בכל פעם מחדש.

קניית אוהלים לאירועים בשלל סוגים החל מ1640 ש